דף הבית | חדשות המוסיקה המזרחית | עצומה – תומכים בקובי פרץ כל הדרך הבייתה

עצומה – תומכים בקובי פרץ כל הדרך הבייתה

אנו החתומים על העצומה, אזרחי מדינת ישראל על כל גווני הקשת, חברים, מכרים ומוקירים רבים של האמן קובי פרץ חותמים על עצומה זאת מתוך תמיכה והצטרפות לבקשה כוללת עבור מדינת ישראל גופיה ונשיאה רובי ריבלין להעניק חנינה על כל סוגיה לאמן והזמר קובי פרץ.

למרות גזר הדין והיותנו במדינת חוק אנו סבורים כי העונש קשה מידי אכזרי וחסר פרופורציה לאדם במעמדו של קובי פרץ ששנים רבות משרת את הקהילה וכל הצדדים הטובים באישיותו, מעשיו הטובים והשינוי החיובי בחייו בשנים האחרונות, זמן רב לאחר המעשים המיוחסים לו בהחלטת בית הדין, הם עילה מספקת להקל עליו ולבוא לקראתו ובוודאי אין מקומו אב לילדים ובעל משפחה בין סורגי הכלא לתקופה כל כך ארוכה.

קובי פרץ הוא אדם שנותן את מירב זמנו למען הציבור, עושה למען ילדים חולים משמח אביונים ונזקקים, תורם בסתר ועוזר לאנשים לא מעטים באופן אישי, מלין בביתו חסר בית ועושה עבור הקהילה רבות. קובי שילם ומשלם את חובו לחברה למרות שגזר דינו חסר פרופורציה והושפע מעדות לא מהימנה של עד מדינה שהפרקליטות ביצעה איתו עסקה למען יראו ויראו.

קובי הוא בעל משפחה, אבא לילדים, עמוד התווך במשפחה גדולה במשך שנים והתומך העיקרי שלה, וכניסתו לכלא לתקופה כה חריגה וחסרת פרופורציה כשל עבריינים כבדים בנושאי אלימות פשע ונושאים חמורים אחרים היא ללא ספק מכה קשה מאוד למשפחתו לילדיו לאנשים התלויים בו ולאלו שהוא תומך בהם ומהווה עבורם קרן אור על סבלם כמו ילדים בעלי מום ושיתוק שקובי לקח ופרש את חסותו עליהם.

אנו סבורים שהמסר של רשויות החוק וההרתעה בנושאי גזר הדין השיג את מטרתו ממזמן וחומרת העונש לא תשרת את הקהילה ולהיפך היא תמנע מקובי לשרת את הקהילה. אנו פונים לראשי המדינה ונשיאה רובי ריבלין שידוע ברוח השלום וההגיון שלו לעשות כל שביכולתו ולשנות את המצב. כליאתו של קובי פרץ תפגע בלא מעט אנשים שמתפרנסים ממנו שמקבלים ממנו חינם בהתנדבות קורת גג מזון וביקורי חולים.

כאזרחים הגונים במדינה אנו מבקשים לנצל את שלטון החוק והדמוקרטיה בצורה המקורית ביותר ולבקש מהמדינה ומנבחרי הציבור לשמוע גם את רחשי ליבם של אנשים ואזרחים שמשלמים את חובותיהם לחברה וחושבים שקובי פרץ חשוב ויקר למדינה לקהילה ולתרבות וכליאתו לתקופה כה ממושכת היא חסרת הגיון לב ופרופורציה.

אנו חותמים על עצומת התמיכה והחנינה מכל סוג חלקי או מלא לקובי פרץ וקוראים לציבור להצטרף אלינו בנועם ומתוך אחריות ואנושיות. קובי שנלחם על הצדק שלו וסירב לחתום על הסדר טיעון כמו אמנים אחרים לא צריך לשבת בבית הכלא שילדיו ואשתו ומשפחתו ואלו שמקבלים ממנו תמיכה והשראה נמצאים רחוק ממנו.

קובי פרץ צריך וראוי שישלם את חובו לחברה בדרכים אחרות שבהן הוא יכול להמשיך להועיל ולתרום ולשמח ילדים נוער וקהילה שלמה גם כעונש וגם כהמשך למעשיו ההתנדבותיים הרגילים.

גם אני תומך במתן חנינה ותומך בקובי פרץ כאדם ואזרח.

https://www.atzuma.co.il/kobiperetz

ראו גם:

תמיר גל – תודה

להזמנות: 0544204294 אסי אמסלם A.A MUSIC בס"ד תמיר גל בקאבר נוסף והפעם לשירו של ישי …